Mert Helva İştiraki Markalarımız

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (252) 646 53 57
Mobil: 0 (536) 841 24 74
E-posta: info@merthelva.com.tr

Patentler

MERT HELVA markası firmamızın Kurumsal İsmi olmakla beraber Fabrikamızda Üretilen Kuruyemiş ve Kahve Markalarımızında Genel İştirakidir, Yönetimimizde Bulunan Tüm Markalarımız Helal Gıda Sertifikalı olduğu gibi Kurumsal Bir Marka, Ambalajlı ve Gramajlı Paketlemelerle birlikte PATENT 'lidir, Firmamız Bünyesinde bulunan Tüm Markalarımız TESCİLLİ MARKA olarak kaşelenmiştir.

ÇERREZCİ bir MERT HELVA iştiraki olup, Fabrika üretim tesisimizde günlük Taze ve Kavrulmuş ambalajı 250 gr. - 500gr. - 1000gr. - 2500gr. ve 5000gr. olmak üzere Paketlenir, Tüketicilere sunulmak üzere Pazara ve Dağıtıma çıkarılır, Markamız HELAL GIDA ve TESCİLLİ MARKA olup Patentli Lisansa sahip olarak kaşelenmiştir.

1881 KAHVECİ METE EFENDİ bir MERT HELVA iştiraki olup, Fabrika üretim tesisimizde günlük öz kahve çekirdeklerinde kavrularak istenilen gramajda veya Hazır Paket ambalajlı şekilde Pazara sunulur, Aynı zamanda, Taze çekilmiş olarak Fabrikamızdan veya Parekende Satış Mağazamızdan temin edebilirsiniz, Bütün ürünlerimiz gibi bu Markamızda HELAL GIDA ve TESCİLLİ MARKA olup Patentli Lisansa sahip olarak kaşelenmiştir.

Yandaki Görsellerimizin Alt ve Üst bölgesinde bulunan Küçük resimlere tıklayarak PATENTLERİMİZİN büyük halini görüntüleyebilirsiniz.

PATENTLER